Strona Główna

06 czerwca 2023
Jesteś przedsiębiorcą i chcesz przejść transformację energetyczną swojej firmy?  Zielona Energia staje się coraz bardziej popularna w sektorze usługowo- produkcyjnym. Jeżeli chcesz rozpocząć przygodę z odnawialnymi źródłami energii warto rozważyć
24 kwietnia 2023
Nowe zasady i jeszcze większe dotacje:  Program skierowany jest do Prosumentów, którzy na dzień składania wniosku posiadają przyłączoną mikroinstalację fotowoltaiczną o mocy od 2 kWh do 10 kWh i rozliczają

Galeria

Przejdź do Galerii, aby zobaczyć zdjęcia z naszych realizacji

https://www.facebook.com/fotowoltaikaS87

To jest element nagłówek.

Kontakt

System 87sp. z o.o.
 http://system87.pl

Pn-Pt: 8:00 - 16:00

Dział handlowy: 
tel. +48 574 870 087
email: biuro@system87.pl

                Serwis i wsparcie techniczne:              email: serwis@system87.pl

:

 

Napisz do nas

wyślij
wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

O nas

 

Jesteśmy nowoczesną firmą, która stawia na pewne i sprawdzone rozwiązania. Na wszystkich etapach priorytetem jest dla nas najwyższa jakość oraz odpowiedzialność. 

Weryfikujemy wszystkich naszych dostawców i współpracujemy tylko z najlepszymi, które zapewniają najlepsze parametry techniczne i najlepszą ochronę gwarancyjną. 

Kluczowym filarem naszej działalności jest fotowoltaika. To od niej wszystko się zaczęło... Dziś zajmujemy się już nie tylko instalacjami fotowoltaicznymi. System87 ma już w ofercie pompy ciepła, magazyny energii, i stacje ładowania pojazdów. Pełna oferta dostępna w budowanym sklepie internetowym. 

                                                             Chcesz poznać nas bliżej? śledź nasz profil na fb